KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 7775094
nr 777 5094
Blyertsteckning
Rudberg, modell, signerad, 30x22
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 september 2012
kl 19:06:23
17/9 16:44:47